Booking – jak rezerwując nocleg otrzymać 50 PLN zwrotu

Napisał Stanley
0 Komentarz 3 minut czytania

Booking.com – założony w 1996 w Amsterdamie. Dziś jest jednym największych przedsiębiorstw e-commerce na świecie, które pomaga takim ludziom jak ty czy ja odkrywać świat. To tutaj otrzymujesz dostęp do tysięcy ofert noclegowych na całym świecie w każdym przedziale cenowym. Znajdziesz tu wszystko, czego szukasz. W ofercie pojawia się min. nocleg w: igloo, domku na drzewie, namiocie na pustyni, apartamencie. Ponadto możesz wynająć domek wakacyjny bądź zarezerwować pobyt w pensjonacie czy w 5-gwiazdkowym ośrodku wypoczynkowym. Na dodatek platforma pomoże Ci jeszcze trochę zarobić. Jak można zarobić bukując nocleg? O tym już za moment.

Promocja 50 PLN za polecenie na Booking

Kto nie lubi promocji? Ręka w górę! Od jakiegoś czasu czasu booking oferuje promocję, dzięki której rezerwując nocleg za pomocą linku polecającego otrzymasz zwrot na swoje konto w wysokości 50 PLN. Link polecający znajduje się tutaj.

Warunki ogólne promocji

Aby zakwalifikować się do programu należy posiadać konto na bookingu i mieć ukończone 18 lat. Następnie należy dokonać rezerwacji noclegu w kwocie minimum 350 PLN za pomocą linku polecającego. Skorzystać z linku polecającego można tylko raz. Jeśli dokonasz rezerwacji korzystając z wielu linków od różnych osób to i tak otrzymasz tylko jeden zwrot. Bonus wypłacany jest w okresie od 30 do 60 dni od twojego wymeldowania z hotelu. Ważne, abyś po założeniu konta na bookingu podał w zakładce Ustawienia – Karty kredytowe- numer swojej karty debetowej bądź kredytowej, aby pieniążki zostały szybko i sprawnie wypłacone.

Wykorzystanie danych osobowych na cele związane z promocją

Korzystając z linku osoby polecającej wyrażasz zgodę, na poinformowanie jej o tym fakcie. W praktyce wygląda to tak, iż osoba polecająca otrzymuje maila z informacją, że dokonałeś rezerwacji. Nie ma się czego obawiać, gdyż booking poda odbiorcy maila tylko twoje imię.

Więcej szczegółów na temat promocji znajdziesz na stronie Booking.

Udostępnij

Zostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę.